2004 RCSL CHAMPIONSHIP AWARDS

Scholarship Winners
Scholarship Winners
Sara Manny -BMST
Beth Roschuni- CLST
Jennie Yocum -USA
Lauren O'Hara - SJCC
Jenna Strom -SAC
Mikki Thompson -ASC
8 & Under Girls
8 & Under Girls
High Point - Lydia Ware (JCA)
1st Runner Up - Caroline Crouch (SJCC)
2nd Runner Up - Janese Quick (MPSC)
3rd Runner Up - Tessa Bates (SPAC)
4th Runner Up - Ashley Neidigh (SPAC)
8 & Under Boys
8 & Under Boys
High Point - Ryan Murphy (QHST)
1st Runner Up - Michael Fonteno (JCA)
2nd Runner Up - Evan Caltrider (USA)
3rd Runner Up - Ryan Cramer (CLST)
4th Runner Up - William Walker (JCP)
10 & Under Girls
10 & Under Girls
High Point - Kathryn Brewer (JCA)
1st Runner Up - Hannah Schaefer (QHST)
2nd Runner Up - Virginia Skinner (SJCC)
3rd Runner Up - Savannah Fernandez (QHST)
4th Runner Up - Jessica Rocheleau (JCP)
10 & Under Boys
10 & Under Boys
High Point - Brian Harrington (ASC)
1st Runner Up - Ian Apple (SJCC)
2nd Runner Up - Conner Knight (QHST)
3rd Runner Up - Matthew Walker (JCP)
4th Runner Up - Charlie Jones (DESC)
11-12 Girls
11-12 Girls
High Point - Taylor Josserand (SJCC)
1st Runner Up (tie) - Tess Granfield (DESC)
1st Runner Up (tie) - Caroline O'Leary (JCA)
3rd Runner Up - Ellie Skinner (SJCC)
4th Runner Up - Casey Sandlin (SJCC)
11-12 Boys
11-12 Boys
High Point -Raymond DE Padua (CLST)
1st Runner Up - Chris Adalia(CLST)
2nd Runner Up - William Hartje(DESC)
3rd Runner Up - Zachary Edwards (SJCC)
4rd Runner Up - Blair Schiller (JCA-U)
13-14 Girls
13-14 Girls
High Point - Chelsea Dicks(USA)
1st Runner Up - Mary Alice Anderson (DESC)
2nd Runner Up - Shannon Blizzard (USA)
3rd Runner Up (tie) - Brittany Schnorr (SAC)
3rd Runner Up (tie) - Jazmin Rucker(SAC)
13-14 Boys
13-14 Boys
High Point - Spencer Rausch (SAC)
1st Runner Up - Hunter Shutt (SPAC)
2nd Runner Up - Simon Proudfoot(DSC)
3rd Runner Up - Will Overton (TYC)
4th Runner Up - Theodore Strom (SAC)
15-16 Girls
15-16 Girls
High Point - Lauren Parrish (USA)
1st Runner Up - Erin Bass (SAC)
2nd Runner Up - Teresa Ying (SAC)
3rd Runner Up - Lauren Petit (JCA)
4th Runner Up - Sara Amidon (SAC)
15-16 Boys
15-16 Boys
High Point (tie) - John Long (DESC)
High Point (tie) - Nicholas Basford(SAC)
2nd Runner Up - Scott Gunter (SAC)
3rd Runner Up - Dane Gullakson (SAC)
4th Runner Up - RJ Attaway (CLST)
17-18 Girls
17-18 Girls
High Point -Amanda Gerdeman (SAC)
1st Runner Up - Jenna Strom (SAC)
2nd Runner Up - Meghan Harris (SPAC)
3rd Runner Up (tie) - Jessica Bradshaw (PVST)
3rd Runner Up (tie) - Jennie Yocum (USA)
17-18 Boys
17-18 Boys
High Point -Chris McKnight (DESC)
1st Runner Up - Matthew Lamoureux (SAC)
2nd Runner Up - Kyle Glick (JCA)
3rd Runner Up - Blake Wright (SAC)
4th Runner Up - Trey Smith (USA)
3rd Place Team
3rd Place Team
Jewish Community Alliance
2nd Place Team
2nd Place Team
San Jose Country Club
CONGRATULATIONS TO Southside Athletic Club
THE 2004 RIVER CITY SWIM LEAGUE
CHAMPIONSHIP WINNERS!!!
1st Place Southside Athletic Club
1st Place Southside Athletic Club
1st Place Southside Athletic Club 1st Place Southside Athletic Club