2010 RCSL CHAMPIONSHIP AWARDS
Joey Davis Scholarship
Joey Davis Scholarship
Kyle Longenecker (FFST) $500
Scholarships Scholarships
Shannon Murphy (WST) $2000
Caroline Sistare (JCP) $250
Shelby OBrien (AWST) $1000
William Hartje (EFST) $250
Jason Ellis (AWST) $500
Todd Smith (PVST) $1500
Zachary Lowe (JCP) $500


8 & Under Girls
8 & Under Girls
High Point - KK Gildersleeve (BMST)
1st Runner Up - Hannah Sykes (EAJ)
2nd Runner Up - Brooke Jamieson (SPAC)
3rd Runner Up - Leena Vashi (WST)
3rd Runner Up - Elizabeth Bell (BMST)

8 & Under Boys
8 & Under Boys
High Point - Robert Jones (JCP)
1st Runner Up - Jackson Kirk (SJCC)
2nd Runner Up - Julian Smith (WST)
3rd Runner Up - Sam Florey (BAC)
4th Runner Up - Christian Bailey (SPAC)
4th Runner Up - Yoni Homsky (JCA)

9-10 Girls
9-10 Girls
High Point - Abigail Wilder (JCP)
1st Runner Up - Isabella Wagner(WST)
1st Runner Up - Gracie Davis (SPAC)
3rd Runner Up - Katherine Baker (TYC)
4th Runner Up - Emily Rice (SJCC)

9-10 Boys
9-10 Boys
High Point - Brian Hodang (BMST)
1st Runner Up - Jake Adcock (DSC)
2nd Runner Up - Tyler Watson (OTST)
3rd Runner Up - Jack Munoz (WST)
4th Runner Up - Jackson Skigen (WST)

11-12 Girls
11-12 Girls
High Point - Amelia Hartje (EFST)
1st Runner Up - Sherridon Dressel (SPAC)
2nd Runner Up - Kasey Schmidt (DSC)
3rd Runner Up - Emma Devine (DST)
4th Runner Up -Mackenzie Jamieson (SPAC)

11-12 Boys
11-12 Boys
High Point - Dakota Mahaffey (RHST)
1st Runner Up - Tyler Rice (SJCC)
2nd Runner Up - Grady Heath (SPAC)
2nd Runner Up - John Hutton (SPAC)
4th Runner Up - Zach Dingfield (EAJ)

13-14 Girls
13-14 Girls
High Point - Kierstyn Harmeling (SPAC)
1st Runner Up - Britt Aubley (EFST)
2nd Runner Up - Tori Thompson (EAJ)
3rd Runner Up - Emily Nolan (SPAC)
4th Runner Up - Caitlyn Johnson (DST)

13-14 Boys
13-14 Boys
High Point - Caeleb Dressel (SPAC)
1st Runner Up - Michael Fonteno (JCP)
2nd Runner Up - Josh Reeve (TFS)
3rd Runner Up - Carter Treat (AWST)
4th Runner Up - Josh Costa (SJCC)

15-16 Girls
15-16 Girls
High Point - Kaitlyn Dressel (SPAC)
1st Runner Up - Corinne Priest (TFS)
2nd Runner Up - Leslie Flanders (SJCC)
3rd Runner Up - Shannon Love (RHST)
4th Runner Up - Grace Hutton (SPAC)

15-16 Boys
15-16 Boys
High Point - Corey Dunbar (BAC-R)
1st Runner Up - Evan Jacob (JCP)
2nd Runner Up - Stuart Jamieson (SPAC)
3rd Runner Up - Taylor Treat (AWST)
4th Runner Up - Brandon Holton (BMST)

17-18 Girls
17-18 Girls
High Point - Krissy Morgan (SPAC)
1st Runner Up - Kendall Sieron (DST)
2nd Runner Up - Taylor Josserand (SJCC)
2nd Runner Up - Megan Lumley (EAJ)
4th Runner Up - Heather Coutts (EFST)

17-18 Boys
17-18 Boys
High Point - Zach Lowe (JCP)
1st Runner Up - Paul Numbers (SJCC)
2nd Runner Up - Timmy Romano (EFST)
3rd Runner Up - William Hartje (EFST)
4th Runner Up - Zach Edwards (SJCC)

1st Place
SPARTAN AQUATIC CLUB

1st PLACE SPAC

2nd Place
SAN JOSE COUNTRY CLUB
2nd Place SJCC
3rd Place
JULINGTON CREEK PIRANHAS
3rd Place JCP